Prekių pristatymas

Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje ir užsakymas yra apmokėtas arba pasirinkote mokėjimą grynaisiais kurjeriui pristačius prekę, prekes Jums pristatysime per 1 - 3 darbo dienas Lietuvos teritorijoje ir per 1-2 savaites į užsienio šalis. Pateikus užsakymą iki 10 val., pristatymo galite tikėtis jau kitą darbo dieną. Jeigu prekės nėra sandėlyje, jos ieškosime DANIJA parduotuvėse, todėl pristatymas gali užtrukti iki 4 darbo dienų. Mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad Jūsų įsigyta prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau.
 
Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pakuotės pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą. Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkingai ir tai gali apsunkint bet kokių pretenzijų, dėl prekės išorinių pažeidimų, nagrinėjimą.
 
Pristatymo būdai:
 
1) Kurjerio pagalba. Užsakytos prekės bus pristatytos iki Jūsų namų ar darbovietės durų! Kurjeris prieš atvykdamas su Jumis susisieks Jūsų nurodytu telefonu.
2) Į Lietuvos pašto skyrių. Jūsų užsakytos prekės bus pristatytos į artimiausią (pagal nurodytą gyvenamąjį adresą) Lietuvos pašto skyrių. Siuntai pristačius į pašto skyrių, Jūs į savo pašto dėžutę gausite pranešimą, patvirtinantį, kad jau galite atvykti atsiimti siuntos. Siuntas galima atsiimti per 14 dienų konkretaus pašto skyriaus darbo laiku.
3) Į LP Express terminalą. Užsakytos prekės bus pristatytos į Jūsų pasirinktą LP EXPRESS terminalą (tikslų sąrašą galite pamatyti čia). Apie siuntos pristatymą į terminalą Jūs būsite informuotas SMS žinute, siuntą galėsite atsiimti per 3 dienas, 24 valandas per parą. Pasirinkus šį pristatymo būdą užsakymas turi būti apmokėtas naudojantis internetine bankininkyste arba bankiniu pavedimu.
 
 
Pristatymo kainos:
 
Lietuvos teritorijoje avalynės pristatymas ir grąžinimas Jums yra nemokamas! Jeigu užsakymo suma mažesnė nei 30 Lt arba 8,69 EUR, siuntos pristatymo kaina – 10 Lt arba 2,90 EUR. Neringos gyventojams siuntą galime pristatyti tik į Lietuvos pašto skyrių, su DPD pristatymas vykdomas tik iki sandėlio Klaipėdoje.
Pristatymo į kitas šalis kainos:
Latvijoje - 2,61 EUR (jei užsakymo suma didesnė nei 86,89 EUR, pristatymas nemokamas!).
Estijoje - 3,48 EUR (jei užsakymo suma didesnė nei 86,89 EUR, pristatymas nemokamas!).
Lenkijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Austrijoje, Belgijoje, Danijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Suomijoje, Vengrijoje, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, Slovėnijoje, Švedijoje, Airijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Bulgarijoje, Graikijoje, Rumunijoje - 8,69 EUR (jei užsakymo suma didesnė nei 144,81 EUR, pristatymas nemokamas!).
Norvegijoje, Šveicarijoje - 26,07 EUR.
Bosnijoje ir Hercegovinoje, Kroatijoje, Serbijoje - 20,27 EUR.
Kitose pasaulio šalyse pristatymo kaina sutartinė.
 
Už prekes, kurios siunčiamos į kitas šalis, atsiskaityti galima tik pavedimu per el. bankininkystę. Grąžinimai vykdomi kliento sąskaita.

Iškilus klausimams galite kreiptis: 
 
Jeigu kyla klausimų dėl siuntos vežimo laiko ir kitų su siuntimu susijusių klausimų - skambinkite DPD klientų aptarnavimo linija 8 5 210 67 77 arba rašykite el. paštu kas@dpd.lt. Dėl LP Express siuntų informacija teikiama telefonu 8 700 55400 arba el. paštu pagalba@lpexpress.lt.
Visais kitais klausimais, susijusiais su preke, jos pristatymu, grąžinimu ir panašiai kreipkitės tiesiogiai į mus telefonu +370 647 20900 arba el. paštu info@danija.lt.
 
[

Užpildykite visus privalomus laukus. Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą