Prekių grąžinimas

Šios grąžinimo taisyklės galioja perkant tik internetu, kitu atveju dėl grąžinimo reikia kreiptis į tą parduotuvę, kurioje pirkote.
 
Prekių grąžinimas Lietuvos teritorijoje yra nemokamas. Mes patys sumokėsime už siuntos pasiimti atvyksiančio kurjerio paslaugas ir grąžinsime Jums pinigus už įsigytą prekę. Prekių grąžinimai iš kitų šalių vykdomi kliento sąskaita. Vis dėlto, norėdami grąžinti Jums pinigus už nepatikusią prekę, mes paprašysime laikytis tam tikrų sąlygų. Jų laikymąsis yra sklandaus bendradarbiavimo ir abipusės pagarbos garantas.
 
Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų (netaikoma jei grąžinama nekokybiška prekė):
 
grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
grąžinant prekę būtina pateikti sąskaitą faktūrą.
 
Garantija nesuteikiama:
Avalynės apdailos detalėms, vidpadžiams, raišteliams, pakaloms.
Jei avalynė nešiojama ne pagal paskirtį ar sezoną arba sugadinta mechaniškai.
 
Grąžinimo būdai:

Į parduotuvę. Norėdami prekę grąžinti į parduotuvę, prisijunkite prie savo paskyros Danija.lt ir atsispausdinę sąskaitą faktūrą, avalynę galite nunešti į Jums patogiausią Danija parduotuvę. Sąskaita faktūra yra privaloma. Parduotuvėje pinigai Jums bus grąžinti grynaisiais arba pervedami į jūsų nurodytą banko sąskaitą. Išskirtiniais atvejais Jums teks palikti prekę parduotuvėje, o pinigai bus pervesti į Jūsų sąskaitą per 14 d.d. 
Kurjerio pagalba. Norėdami grąžinti prekę per kurjerį, turėsite susisiekti su klientų aptarnavimo vadybininku el. paštuinfo@danija.lt. Taip pat, norėdami nemokamai grąžinti prekę, turėsite naudotis mūsų parinktos kurjerių tarnybos paslaugomis (UAB „DPD Lietuva“). 
 
Grąžinimo terminai 
 
Jeigu prekė yra neavėta, ją galite grąžinti per 90 dienų nuo siuntos gavimo.
Jeigu prekė brokuota - jai taikoma LR įstatymais nustatyta 2 metų garantija
 
Pinigų grąžinimo procedūra
 
Jeigu prekė grąžinama į parduotuvę, pinigai grąžinami grynaisiais arba pervedami į jūsų nurodytą banko sąskaitą. Išskirtiniais atvejais Jums teks palikti prekę parduotuvėje, o pinigai bus pervesti į Jūsų sąskaitą per 14 d.d. Nešti prekę į parduotuvę reikėtų antroje dienos pusėje, nes ryte gali trūkti grynųjų pinigų grąžinimui.
Jei Jūsų grąžinamos prekės pristatomos kurjerio pagalba, mūsų darbuotojai įvertina, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 d.d. nuo grąžinimos avalynės gavimo. 
Išvardinti dalykai yra padiktuoti Lietuvos Respublikos įstatymų ir elementarios logikos. Mes nekuriame papildomų kliūčių ir stengiamės lanksčiai žiūrėti į prekių grąžinimą. Mūsų tikslas paprastas – kad tiek Jūs, tiek mes liktumėme patenkinti.
 
Jeigu jums netiko prekės dydis, prekę pasikeisti galima bet kurioje Danija parduotuvėje. Jeigu tokios galimybės neturite - grąžinkite prekes, o naujas prekes pirkite iš naujo.
 
[

Užpildykite visus privalomus laukus. Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą